Websik.com Darmowe Szablony Stron Internetowych

Strona Główna
Darmowe szablony
Regulamin
Jak skorzystać z szablonu
Jak dopasować szablon
Kontakt

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie

Darmowe szablony stron internetowych css / xhtml

Darmowe szablony html
Pobierz szablonDarmowe szablony html
Zielony szablon, którego górna część rozciąga się na całą szerokość ekranu. Na samej górze posiada poziome menu, a pod górną częścią pionowe, które wygląda jakby wystawało spod całej górnej części, wysokość ma zależną od tego ile miejsca zajmować będą linki(czy coś innego) w prawej kolumnie. Wszystko utrzymane w zielonej kolorystyce, włącznie z linkami. Tekst czarny na białym tle, tak by był jak największy kontrast i łatwiej było czytać całą treść.
Darmowe szablony stron www
Pobierz szablonSzablony stron
Jasno-niebieski szablon z elementami szarości. Na samej górze ciemno-szare poziome menu, od którego rozciąga się aż do samego dołu boczna niebieska kolumna, która razem z górnym menu rzuca lekki cień na treść strony. Pod poziomymi linkami jest górna część razem z Nazwą strony na niebieskim tle, które przechodzi w kolor biały i na takim też kolorze jest cała treść. Tekst czarny, a linki są wszędzie szare, oprócz górnych poziomych, gdzie są w kolorze niebieskim.
Szablony css / xhtml
Pobierz szablonSzablony stron
Drugi darmowy szablon html, a właściwie css / xhtml, na którym trenowałem i ostatecznie wyszło to co widać. Wrzuciłem, ponieważ być może komuś przypadnie do gustu. Zoptymalizowany tak jak wszystkie inne darmowe szablony stron internetowych. Na białym tle wygląda jak duża położona brązowa kartka z zaokrąglonymi rogami. Posiada górne i prawe menu oddzielone od siebie ciemną brązową linią. Wygląd ma raczej prosty i klasyczny, a wręcz minimalistyczny.
Darmowe szablony html
Pobierz szablonDarmowe szablony html
Zielony szablon, jego górna część przechodzi z ciemnego w jaśniejszy odcień zieleni, a tuż pod nią szare, jedyne i poziome menu. Zaraz pod tym dosyć szerokie miejsce na tekst, który jest czarny. To wszystko otoczone od góry do dołu zielonkawym tłem, które wygląda jakby rzucało boczny cień na resztę wolnej przestrzeni po bokach (widać to na szerszych monitorach). Całość wygląda unikatowo i estetycznie.
Darmowy szablon
Pobierz szablonSzablony stron
Darmowa templatka niczym z nieba, cała niebieska. Górna część rozciąga się na całą szerokość ekranu i rzuca lekki cień na treść, w której jest czarny tekst na białym tle, by łatwiej było czytać. Jest tylko jedno, prawe menu, które wygląda jakby było wystającym kawałkiem górnej części. Wszystko w jednym niebieskim kolorze, razem z linkami. Cały szablon przyjemny dla oka. Wykonany jest w stylu minimalistycznym i całość ładnie się ze sobą komponuje.


Strona: 1
1 | 2


Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.