Szablony xhtml / css

Przedstawiam Ci jeden z szablonów, który możesz pobrać za darmo z Websik.com - Darmowy szablon

‹‹ Zobacz więcej szablonów za darmo


Jeżeli podoba się Tobie ten, aktualnie pokazany szablon, ale chcesz dostosować go do tematyki strony to na podstronie: Jak dopasować szablon pokazane masz, między innymi jakie zmiany podstawowe każdy powinien wykonać na szablonie oraz jakie podstawowe znaczniki się Ci mogą przydać. Jeżeli nie posiadasz wiedzy o tym jak tworzy się strony internetowe, w jakim miejscu wpisywać treść czy w jaki sposób przesyła się foldery na serwer zapoznaj się z: Tworzenie stron www - podstawy, jeżeli nawet ani razu nie miałeś portalu powinieneś sprostać temu zadaniu, wykorzystaj do tego szablony xhtml / css i stwórz swój pierwszy portal, to nie jest trudne.

Pobierz

Zapoznaj się z Regulaminem, przed ściągnięciem szablonu.
Możesz w nim edytować wszystko, jednakże musisz pamiętać, by pozostawić jednego linka obrazkowego lub tekstowego w stopce portalu do www.Websik.com.

Miłej pracy przy tworzeniu strony


Niebieski darmowy szablon, lekko przypominający niebo w środku słonecznego dnia. Przez cały ekran na samej górze rozciąga się górna, niebieska część, która rzuca lekki cień na wszystko pod nią. Z prawej strony z górnej części wychodzi, także niebieskie boczne menu – jedyne w tym szablonie, ono też rzuca lekki cień, lecz z prawej strony oraz na dole. Do tego pomiędzy menu, a górną częścią treść w kolorze czarnym na białym tle. Wszystko utrzymane w kolorze białym i niebieskim oraz lekki cień.

Szablony xhtml / css
Prócz poziomego menu, które jest jedyne na tym szablonie, jest on cały zielony, razem z linkami. Posiada dużo miejsca na tekst oraz ładnie się prezentuje.

Darmowe szablony html
W kolorze biało-niebieskim z poziomym menu na szarym tle. Posiada też prawe menu, które rzuca cień i znajduje się obok górnej części na niebieskim tle, które zmienia się w białe, gdzie zaczyna się treść.

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie
Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.