Darmowe szablony stron internetowych


Ten i więcej darmowych szablonów możesz pobrać z Websik.com - Szablony css / xhtml

‹‹ Zobacz następne darmowe szablony


Jeśli spodobał Ci się ten szablon, ale zamierzasz dopasować go do charakteru Twojej strony to tu: Jak dopasować szablon pokazałem, np. jakie rzeczy każdy powinien zmienić na szablonie oraz jakie znaczniki mogą się Ci przydać. Jeżeli nie wiesz jak pisać strony internetowe, w którym miejscu wpisywać tekst lub w jaki sposób wrzuca się foldery na stronę zapoznaj się z: Tworzenie stron dla początkujących, nawet gdy jeszcze nigdy nie stworzyłeś strony internetowej powinieneś dać sobie z tym radę i poprowadzić pierwszy swój serwis, to nie musi być trudne, lecz przydadzą Ci się szablony css / xhtml dostępne na tej stronie.

Pobierz

Zobacz i zaakceptuj Regulamin, zanim ściągniesz szablon.
W szablonie można zmieniać całość, ale musisz pamiętać, żeby zachować jeden link/link z obrazkiem na dole strony do www.Websik.com

Miłego używania szablonu


Zielony, prosty szablon, na górze od lewej do prawej części monitora rozciąga się górne menu wraz z górną częścią, która jest pod tym poziomym menu. Spod tego z prawej strony wychodzi boczne menu, które ma zaokrągloną dolną część. Jest także zoptymalizowany, jak wszystkie darmowe szablony stron internetowych w tym serwisie. Wszystko utrzymane w dwóch odcieniach zielonego. Tło białe, a tekst w kolorze czarnym, zaś linki w zielonym - jeden z odcieni w całym szablonie. Wszystko dobrze się komponuje.

Darmowe szablony stron internetowych
Unikalny, szary z małą planetą na samej górze, pod tym otoczony szarą ramką na białym tle tekst oraz menu z lewej strony.

Szablony stron
Specyficzny z czarnym tłem, od którego oddzielają czerwone linię, wewnątrz, których jest na białym tle czarny tekst, razem z prawym menu.

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie
Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.