Darmowe szablony stron www

Jeden z darmowych szablonów ze strony Websik.com – Szablony xhtml / css

‹‹ Zobacz inne darmowe szablony


Jeśli podoba Ci się przedstawiony tutaj szablon, jednakże chcesz go dopasować do specyfiki swojego portalu to na podstronie: Jak dostosować szablon opisane masz, np. które podstawowe zmiany każdy powinien wprowadzić na darmowe szablony stron www, z których będzie korzystał i które podstawowe znaczniki mogą być Ci przydatne. Jeżeli nie posiadasz wiedzy o tym jak się tworzy strony, w którym miejscu wpisywać treść, bądź jak przenosić pliki na serwer przeczytaj: Tworzenie stron www - podstawy, nawet jeżeli nigdy nie prowadziłeś strony powinieneś sprostać temu zadaniu i napisać pierwszą swoją stronę, to w ogóle nie musi być trudne.

Pobierz

Zobacz i zaakceptuj Regulamin, zanim skorzystasz z szablonu.
W szablonie można edytować wszystko, lecz pamiętaj, żeby pozostawić jednego linka obrazkowego lub tekstowego w stopce strony do Websik.com.

Miłego używania szablonu

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanieNiebieski z elementami szarości szablon. Na samej górze przez całą szerokość monitora jest szary pasek, a na nim poziome menu, z jego prawej strony wystaje boczne menu i przelatuje przez całą górną część i treść, aż do samego dołu. Szablony xhtml / css z takim niestandardowym menu są lubiane przez użytkowników, gdyż częściej klikają w linki po prawej stronie, a jest ona tutaj wyjątkowo dłuższa. Menu jest w kolorze lekko niebieskim i rzuca cień z obu stron. Górna część przechodzi z takie samego niebieskiego, aż do koloru białego i na takim właśnie jest cała treść. Tekst jest w kolorze czarnym, a linki w szarym, takim jak górne menu, zaś tam linki są niebieskie. Całość utrzymuje się w kolorach: niebieski, biały i szary.

Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Darmowe szablony stron www
Utrzymany w zielonej tonacji. Górna część przechodzi przez cały ekran, nad nią jest górne menu, a pod nią treść na białym tle i prawe menu wychodzące spod górnej części. Wszystko ogranicza się do koloru zielonego oraz białego tła.

Darmowe szablony html
Unikalny charakter szablonu w kolorystyce szarej z białym. Wokół szarość, a na samej górze planeta z drzewkiem i samochodem, a za nią coś rozbłyska. Pod tym treść na białym tle razem z lewym menu otoczona szarą ramką.