Darmowe szablony www

Jest to jeden z szablonów dostępnych za darmo na stronie Websik.com - Darmowe szablony stron www

‹‹ Zobacz resztę darmowych szablonów


Jeżeli spodobał Ci się szablon, na który teraz patrzysz, lecz chciałbyś dopasować go do specyfiki Twojego serwisu to na stronie: Jak dostosować szablon opisane masz, np. jakie modyfikacje podstawowe każdy powinien dokonać na szablonie oraz które znaczniki mogą być Ci przydatne. Jeżeli nie masz pojęcia jak się tworzy strony internetowe, w jakim miejscu pisać tekst czy też jak przenosić pliki na stronę zobacz: Jak skorzystać z szablonu, jeśli nawet ani razu nie prowadziłeś strony internetowej powinieneś dać sobie z tym radę i stworzyć pierwszy swój serwis, wykorzystaj do tego darmowe szablony stron www, to w ogóle nie jest skomplikowane.

Pobierz

Zobacz i zaakceptuj Regulamin, przed ściągnięciem szablonu.
W szablonie można edytować wszystko, jednakże pamiętaj, żeby zostawić jeden link/link z obrazkiem na dole strony do www.Websik.com.

Miłego korzystania


Szablon w kilku odcieniach zielonego. Cały wyodrębniony od bocznych pustych miejsc. Tło poza całą treścią jest jasno zielone, a w środku jakby zielony pomieszany z białym. Górna część szablonu przechodzi od ciemnego zielonego w coraz jaśniejszy, aż w końcu zatrzymuje się na szarym, poziomy i jedynym w tym szablonie menu. Tuż pod tym zaczyna się treść, która posiada dużą szerokość, lecz mieści się w granicach łatwego czytania. Tekst w kolorze czarnym, a linki zielone. Lekki i zoptymalizowany, jak wszystkie darmowe szablony www, dostępne tutaj.Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie
Darmowe szablony www
Jasno-niebieski z białym tłem i szarymi dodatkami. Od góry poziome szare menu, następnie górna część przechodząca z niebieskiego w biały i niebieskie menu oraz treść na białym tle.
Szablony stron
Zielono-biały z czarną czcionką. Na górze poziome menu, a pod nim górna część, zajmująca całą szerokość, z prawej wychodzi boczne menu, a z lewej treść na białym tle.
Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.