Darmowy szablon


To jest darmowy szablon ze strony Websik.com - Szablon css / xhtml

‹‹ Przejrzyj też inne szablony za darmo


Jeżeli podoba się Tobie ten, aktualnie pokazany szablon, jednakże zamierzasz dostosować go do tematyki swojego portalu to tutaj: Jak dostosować szablon opisane jest, na przykład które modyfikacje powinieneś wykonać na szablonie, a także jakie znaczniki mogą być Ci przydatne. Jeśli nie masz pojęcia jak się tworzy strony, w jakim miejscu wpisywać treść albo w jaki sposób wrzucać foldery na serwer zapoznaj się z: Tworzenie stron dla początkujących, nawet jeżeli ani razu nie prowadziłeś portalu powinieneś sobie z tym poradzić i napisać pierwszą swoją stronę, to nie jest skomplikowane.

Pobierz

Zaakceptuj Regulamin, przed skorzystaniem z szablonu.
Możesz w nim edytować całość, ale musisz pamiętać, żeby zachować jeden link obrazkowy lub tekstowy na dole serwisu do www.Websik.com

Powodzenia w tworzeniu strony


Prosty i klasyczny szablon css / xhtml. Utrzymany w kolorze jasny brązowy, a dookoła białe tło, ma zaokrąglone krawędzie. Górna część od treści oddzielona jest pojedynczymi prostymi liniami także w kolorze brązowym. Jest raczej minimalistyczny, dlatego też raczej niszowy, co oznacza, że nie wszystkim przypadnie do gustu. Tekst w kolorze czarnym, a linki w brązowym, trochę ciemniejszym niż tło, dzięki czemu są też dobrze widoczne.

Darmowy szablon
Utrzymany w jednym kolorze niebieskiego i białego. Posiada tylko prawe menu, które wygląda jak kawałek górnej części, razem z nią rzuca lekki cień.

Darmowe szablony html
Szablon cały zielony, tylko z jednym menu poziomym, na szarym tle. Tło lekko zielone, a górna część rozjaśnia się zaczynając od ciemnego zielonego.

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie
Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.