Szablony css / xhtml

Szablony css / xhtml
Cały zielony oprócz poziomego i jedynego menu w kolorze szarym, nad nim jest górna część razem z opisem, a pod nim dosyć duża przestrzeń przeznaczona na czarny tekst. Linki także zielone.

Darmowe szablony html
Utrzymany w dwóch kolorach: niebieskim i białym oraz mały szary cień. Prawe menu wygląda jakby było kawałkiem górnej części także niebieskiej. Pod nią treść na białym tle w kolorze czarnym.

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie

‹‹ Zobacz pozostałe darmowe szablony


To jest szablon dostępny za darmo do ściągnięcia dzięki stronie Websik.com – Darmowe szablony www. Jeżeli podoba się Ci on, ale zamierzasz dostosować go do charakteru Twojej strony to tutaj: Dopasowywanie szablonu pokazane masz, między innymi które modyfikacje podstawowe powinieneś wprowadzić do szablonu oraz które podstawowe znaczniki mogą się Ci przydać. Jeśli nie posiadasz wiedzy o tym jak tworzy się strony www, gdzie pisać tekst lub w jaki sposób wrzucać pliki na stronę zapoznaj się z: Tworzenie stron dla początkujących, nawet jeżeli ani razu nie miałeś strony internetowej powinieneś dać sobie z tym radę i poprowadzić swój pierwszy portal, to wcale nie musi być trudne.

Pobierz

Przeczytaj Regulamin, przed użyciem szablonu.
Wszystkie darmowe szablony www można dowolnie zmieniać, ale pamiętaj, aby zachować jeden link tekstowy lub obrazkowy w stopce portalu do Websik.com.

Miłej pracy z szablonem


Szary szablon z jasną planetką. Inspirujący wygląd, który można odbierać w różny sposób. Może przykładowo być szablonem do strony o ekologii, ponieważ na planecie jest tylko samochód i drzewo, może być też dla pisarzy, można to różnorodnie interpretować. Za planetą widać smugę światła, która rozjaśnia tą szarą przestrzeń. Pod górną częścią jest z lewej strony menu, a z prawej tekst w kolorze szarym, na białym tle. Linki w takim samym kolorze jak tekst, ale podkreślone. Szablony css / xhtml tego typu są najczęściej zapamiętywane przez użytkowników.

Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.