Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Szablon css / xhtml

Widzisz właśnie jeden z darmowych szablonów, zobacz więcej Websik.com - Darmowe szablony stron internetowych

‹‹ Przejrzyj pozostałe, dostępne za darmo szablony


Jeżeli spodobał się Ci przedstawiony tutaj szablon css / xhtml, ale chciałbyś go dostosować do specyfiki swojego serwisu to tutaj: Dopasowywanie szablonu pokazałem, między innymi jakie modyfikacje podstawowe powinieneś dokonać na szablonie i jakie podstawowe znaczniki Ci mogą być przydatne. Jeżeli nie masz pojęcia jak tworzy się strony www, gdzie wpisywać treść czy jak przerzucać foldery na serwer zapoznaj się z: Jak skorzystać z szablonu, jeżeli nawet jeszcze nigdy nie tworzyłeś strony www powinieneś sobie z tym poradzić i poprowadzić swój pierwszy portal, to nie jest skomplikowane, wystarczy, że wykorzystasz darmowe szablony stron internetowych.

Pobierz

Zapoznaj się z Regulaminem, przed skorzystaniem z szablonu.
W szablonie możesz zmieniać całość, lecz pamiętaj, żeby zachować jednego linka tekstowego lub obrazkowego na dole serwisu do Websik.com

Miłej pracy przy tworzeniu strony


Jest to bardzo charakterystyczny wygląd szablonu, dlatego też nie wszystkim się on spodoba. Jest to jeden z pierwszych moich szablonów, lecz postanowiłem go wrzucić, oczywiście starałem się go zoptymalizować, tam samo jak wszystkie, które można znaleźć na Websik. Ma zaokrąglone rogi, które otacza czerwona linia, tło czarne, a wewnątrz czerwonej linii białe tło i na nim czarna czcionka. Szablon utrzymany w barwach: czarny, biały i czerwone dodatki.

Szablon css / xhtml
Lekko niebieski z elementami szarości. Na samej górze poziome menu, od którego wychodzi niebieskie menu po prawej. Obok górna część, przechodząca z niebieskiego w biały, a pod tym treść.

Szablony stron
Jasno brązowy, a dookoła białe tło. Górna część oddzielona ciemniejszymi kreskami, menu jest z prawej strony oraz górne poziome.

Inne:
Stopnie wojskowe w Polskim Wojsku
Zniesienie współwłasności
Zagadki logiczne i łamigłówki
Kalendarz imienin
BigData i programowanie
Idź do: Strona Główna | Darmowe Szablony | Regulamin | Kontakt | Polityka Prywatności | Mapa Strony
Copyright © 2010-2013 Websik.com
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tekst alternatywny Tekst alternatywny